Pytania i odpowiedzi

1. Jak mam się zapisać do kafeterii szkolnej prowadzonej przez CPS?

Po pierwsze należy skontaktować się z kafeterią i wypełnić formularz, dostaną go Państwo w kafeterii lub drogą mailową. Drugą kwestią jest zdjęcie osoby zapisanej. Mogą je Państwo nam wysłać emailem lub też możemy je zrobić na miejscu. Ostatnia rzecz to karta kafeterii, która jest drukowana na miejscu.

Uwaga: CPS nie drukuje kart dla uczniów w klasach PK-2, ponieważ nie są im potrzebne.

2. Do czego potrzebna jest karta kafeterii? Co mam zrobić jeśli ją zgubię?

Każdy chętny ze skorzystania z kafeterii będzie poproszony o okazanie karty podczas dokonywania transakcji w kafeterii CPS. Jeżeli karta została zgubiona, prosimy o jak najszybszy kontakt, wydamy wtedy duplikat. Każda kolejna karta kosztuje 20zł.

3. Jak mam zalogować sie do systemu internetowego kafeterii CPS?

Aby się zalogować potrzebna jest nazwa użytkownika i hasło. Nazwę użytkownika powinni Państwo otrzymać przy potwierdzeniu zapisania się do kafeterii. Jeśli jej Państwo nie znają prosimy o kontakt z nami drogą mailową. Przy pierwszym logowaniu, należy pominąć pole hasło. System poprosi o ustalenie hasła i powtórzenie go – przynajmniej 5 znaków.

4. Zapomniałem hasła do panelu, jak mogę je odzyskać?

Prosimy o mailowy kontakt z nami, ustanowimy nowe hasło.

5. Jak mam wybrać menu dla mojego dziecka?

Uczniowie w klasach PK-2 nie decydują sami co będą mogli zjeść na obiad. Rodzice lub opiekunowie zamawiają dla nich posiłki z wyprzedzeniem za pomocą panelu internetowego CPS. Menu w wersji papierowej dostępne jest również w kafeterii.

Uwaga: Prosimy, aby wzięli Państwo pod uwagę, że nasi kucharze potrzebują trochę czasu, aby dobrze przygotować posiłki dla dzieci. Z tego powodu, może się zdarzyć, że menu dostarczone po godzinie 9.30 (na dany dzień), nie będzie uwzględnione.

6. Od jakiegoś czasu otrzymuję wiadomości o przekroczeniu limitu na koncie w kafeteri, jak mogę to zatrzymać?

Powiadomienia ustaną w momencie uregulowania należności. Płatności można dokonywać gotówką, przy jednym z czterech terminali kasowych, bądź też przelewem na konto:

Numer RachunkuASW42 1090 1043 0000 0001 0965 2969
Szkoła im. J.Gutenberga26 1090 1694 0000 0001 1968 8188
Szkoła Lotników03 1090 1043 0000 0001 2250 5783
Szkoła Przymierza Rodzin38 1090 1753 0000 0001 3478 8766
BeneficjentCPS Catering Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Tytuł płatnościWpisz swój numer użytkownika

Nie podajemy żadnej minimalnej kwoty do wpłaty, gdyż Państwo najlepiej są w stanie sami ocenić jakie są potrzeby Państwa dzieci.

7. Wydaje mi się że na koncie mojego dziecka jest jakiś błąd, do kogo mam się z tym zgłosić?

Prosimy o kontakt z nami przez dedykowany Państwa szkole adres e-mail (który możecie Państwo znaleźć również na stronie głównej CPS) i dokładne opisanie zaistniałego problemu.


Adresy email właściwe dla naszych Szkół:
asw@cpscatering.pl
obrzezna@cpscatering.pl
lotnikow@cpscatering.pl

przymierze@cpscatering.pl